סגנונות עיצוב

משרדנו מתמחה בתכנון משרדים בסגנונות עיצוב מגוונים עם טאצ' עיצובי שמביא כל פרויקט לרמת עיצוב חדשנית ועדכנית. אנו שמים דגש בכל פרויקט על התאמת הסגנון העיצובי לאופי התאגיד וערכיו.

כי אי התאמה בין סגנון עיצובי של חלל עבודה לבין התאגיד יכול גם לפגוע ולהשפיע לרעה גם על השיווק וגם על עובדי המשרד. שלב התכנון המוקדם מחייב אותנו להתעכב על התאמת סגנון עיצובי שיבדל את החברה ויבליט אותה מול לקוחות המשרד. קונספט עיצובי זה הוא נגזרת של שלושה מרכיבים – מדיניות הארגון, תדמית שהלקוח מעוניין לשדר לקהל הלקוחות וסוג קהל להקוחות.

עיצוב חללי עבודה, ביניהם גם משרדים, הפך לרכיב חשוב ומשמעותי בפעילותו השגרתית של הארגון, בין אם ההשפעה הישירה שלו באה לידי ביטוי ביכולתו השיווקית של האיגוד והגדלת קהל הלקוחות ובין אם בהשפעה על מוטיבציית העובדים ויצירת השייכות. יחד עם זאת, עיצובו של חלל עבודה מחויב להיות בטעם טוב ובהכוונה מותאמת, כך שישמש עטיפה נכונה לתאגיד וישלים אותו. יש לשים לב

01 /
חדשני וחופשי

קו העיצובי שמאפיין חברות שמעוניינות לשדר אופי עיצובי חדשני שלרוב מכוון לקהל כדוגמת חב' סטארטאפ בתחום ההייטק, חב' לעיצוב, מיתוג, פרסום או שאר חברות שרוצות לשדר סגנון עיצוב חופשי, עשיר ברעיונות יצירתיים…

קרא עוד >>

01 /
חדשני וחופשי

קו העיצובי שמאפיין חברות שמעוניינות לשדר אופי עיצובי חדשני שלרוב מכוון לקהל כדוגמת חב' סטארטאפ בתחום ההייטק, חב' לעיצוב, מיתוג, פרסום או שאר חברות שרוצות לשדר סגנון עיצוב חופשי, עשיר ברעיונות יצירתיים שמבוססים על גימיקים מחופש הדמיון: שימוש באפקטים עיצוביים שאינם מתחום המשרדים אך משיקים לרעיון הפעילות השוטפת במשרד. פינות ישיבה לא פורמליות כמו כמו גינה ציבורית, חדר כושר, בר משקאות, סלון ביתי, הטמעת אלמנטים לא שגרתיים בעלי אופי תעשייתי בחומרי הבנייה, הריהוט והתאורה. סגנון זה אינו בהכרח מיועד לקידום שיווקי בפני לקוחות המשרד אלא לצורך יצירת סביבת עבודה אטרקטיבית ודינמית שתייצר אצל העובד זיהוי עם ערכי האיגוד ומוטיבציה שכרוכה בשעות עבודה מרובות ומלווה באתגרים שיתופיים לכל עובדי החברה .

02 /
רישתי

תפיסת תכנון קבוע המושתתת על אמות מידה לפי מכלול עיצובי קבוע שבא לידי ביטוי בהבלטת סמלי החברה לרבות לוגו, בחומרי גמר, בריהוט ובמראה הכללי שמשדר החלל. סגנון זה נפוץ בקרב חברות…

קרא עוד >>

02 /
רישתי

תפיסת תכנון קבוע המושתתת על אמות מידה לפי מכלול עיצובי קבוע שבא לידי ביטוי בהבלטת סמלי החברה לרבות לוגו, בחומרי גמר, בריהוט ובמראה הכללי שמשדר החלל. סגנון זה נפוץ בקרב חברות שעובדות על בסיס פרקטיקה רשתית, בכל תחומי המסחר, או לאיגוד ספציפי שמעוניין לשמור על זהות אחידה בכל סניפי החברה הקשורים לאותו תאגיד.

03 /
יוקרתי מאופק

קו עיצובי זה מאופיין בעצוב יוקרתי מוקפד ומאופק, במינימום צורניות, גוונים או אפקטים עיצוביים. לרוב ניכרים בו קווים ישרים ושימוש במספר מצומצם של גוונים; הטאץ' העיצובי יהיה בפרטים הקטנים…

קרא עוד >>

03 /
יוקרתי מאופק

קו עיצובי זה מאופיין בעצוב יוקרתי מוקפד ומאופק, במינימום צורניות, גוונים או אפקטים עיצוביים. לרוב ניכרים בו קווים ישרים ושימוש במספר מצומצם של גוונים; הטאץ' העיצוב יהיה בפרטים הקטנים: בביצוע, בריהוט או במשחקי האור. סגנון זה נפוץ בקרב חברות שמעוניינות לשדר יוקרה קלאסית שאינה מחוברת לתקופת עיצוב חולפת. חברות בתחום הפיננסים, ההשקעות, אגפי הנהלה יוקרתיים, משרדי ייעוץ כדוגמת משרדי עו``ד, רו``ח, חברות לובינג ועוד.

04 /
תכנון זמין

שימוש בתכנון טכני לצורך קיום הפעלת החלל ללא התייחסות יתרה לסגנון ואופי עיצובי. סגנון זה יאופיין לרוב בשיקולי תכנון שנובעים משיקולים כלכליים ללא התייחסות לצורניות מרשימה או מיתוג חלל.