פרטי ביצוע

משרדנו אחראי להקמת עשרות פרויקטים וליווי תהליכי ביצוע מהשלב ההתחלתי עד להפקת סט תכניות מפורט בכול קנה מידה. משרדנו זכה לייצג בארץ את חברת העיצוב MARZORATI RONCHETTI שמתמחה בהקמת פרויקטים מסחריים מורכבים ביותר עם מגוון פתרונות טכנולוגים בלעדיים. נסיון זה העמיד אותנו בקו המוביל של משרדי אדריכלות שמתמחים ביכולות ביצוע מורכבות לצד תכנון איכותי.

זימנו אפשרויות תכנוניות בעלות מאפיינים טכנולוגיים מורכבים ומתוחכמים ברמת זמינות גבוהה, שביטלה כל תפישה לפיה עבודות ביצוע מורכבות הן בזבוז כספי שלרוב היה נחלתם של בעלי אמצעים. כיום, כל מה שהיה נחשב למורכב ובעייתי לביצוע הפך לזמין וישים מיידית.
היבטים תכנוניים שמשפיעים לרוב על אופיין ושימושיהן של טכנולוגיות שונות באים לידי ביטוי בשני ערוצי תכנון עיקריים: תכנון עיצובי ותדמית, לצד עיצוב פרקטי ושימושי.

עבודות הביצוע הנדרשות להקמת משרד כבר מזמן אינן עניין של בניית קירות גבס, השלמת דלתות עץ זמינות ושטיח זול שעומד בתנאי המשרד. כיום, מגוון האפשרויות הביצועיות הקיימות כתחליף לכל אלמנט הן מרובות, ומאפשרות תוצאות מפתיעות גם מן הבחינה העיצובית וגם מן הבחינה הפרקטית.
שינויים מבניים בתאגידים שצורכים משרדים, כדוגמת בהיררכייה שבמדרג בעלי התפקידים, באופן ההתכנסויות כדוגמת חדרי ישיבות או חדרים לצורך פנאי –

03 /
גישת המתכנן

אנו כמתכננים משתדלים להתייחס לרכיב הביצוע כמשפיע עיקרי על התוצאה הסופית.
כמתכננים, אין לנו אפשרות לתכנן משהו שיפה על הנייר אך שאינו ניתן לביצוע או שביצועו יקר מאוד…

קרא עוד >>

03 /
גישת המתכנן

כמתכננים, אין לנו אפשרות לתכנן משהו שיפה על הנייר אך שאינו ניתן לביצוע או שביצועו יקר מאוד.
הסנכרון המתבקש בין עבודת התכנון לעבודת הביצוע מחייב אותנו לבחון בקפדנות טכנולוגיות מגוונות בעבודת הביצוע לצד זמינותן ויכולת יישומן בקרב קהל הקבלנים.
חרף כך, תמיד נשאף להשיג תוצאה סופית ראויה התואמת את קידמת התקופה, שתאפשר למשתמש הסופי לעבוד בחלל פרקטי, מודרני ומתקדם.

02 /
תדמית ועיצוב

נראות ובידול חלל מסחרי.
עיצוב חללי עבודה, לרבות חללי משרדים, קיבל תאוצה משמעותית בעשורים האחרונים. הסיבות שהובילו להתפתחויות ולהשקעה בנראות המשרד כבר מזמן אינן מותרות שרק בעלי אמצעים מרשים לעצמם. חלל שהעיצוב שלו טופל תוך הדגשת…

קרא עוד >>

02 /
תדמית ועיצוב

עיצוב חללי עבודה, לרבות חללי משרדים, קיבל תאוצה משמעותית בעשורים האחרונים. הסיבות שהובילו להתפתחויות ולהשקעה בנראות המשרד כבר מזמן אינן מותרות שרק בעלי אמצעים מרשים לעצמם. חלל שהעיצוב שלו טופל תוך הדגשת נראות ובידול הוא כבר תופעה שכיחה בקרב חברות משכבות שונות שמעוניינות להשתמש בדימוי חדשני ומודרני כמקדם שיווקי, שהוכח כמשפיע משמעותי הן על כמות הלקוחות שהצטרפו לתאגיד והן על ההשפעה הישירה שיש לשייכות ומוטיבציה מקצועית על עובדי המשרד, שרואים במקום עבודה מודרני ערך מוסף חשוב בהתפתחות הקריירה שלהם.
לעבודות הביצוע ולאפשרויות הביצוע השפעה משמעותית על אפשרויות העיצוב, וכמתכננים אנו שוקדים על העיצוב בסנכרון מלא עם הטכנולוגיות הקיימות.

01 /
פרקטיקה

פרקטיקה שימושית היא בעלת חשיבות גבוה להפעלה תקינה של חללי המשרד. משתמשי המשרד, ובעיקר העובדים, חייבים לקבל את כל הנוחות המרבית שתאפשר להם לבלות את שעות העבודה…

קרא עוד >>

01 /
פרקטיקה

פרקטיקה שימושית היא בעלת חשיבות גבוה להפעלה תקינה של חללי המשרד. משתמשי המשרד, ובעיקר העובדים, חייבים לקבל את כל הנוחות המרבית שתאפשר להם לבלות את שעות העבודה המרובות בנוחות, ללא פגיעה בגוף (כאבי גב, בעיות ראייה) וללא הרגשת עייפות וחולשה.